Škola intimních umění - Kurzy a workshopy


Přinášíme bohatý výběr workshopů vědomé sexuality různé délky a zaměření.

Všechny vychází z principu Tantry, Tao a Sexuologické práce s tělem a pracují na základě pochopení, lásky a otevřenosti.

Pro ženy jsou určeny workshopy Milenka 1, Milenka 2, Sobě milenkou a také pravidelné večerní setkání Ženský kruh sebelásky (léčení sebeláskou). Muži zase mohou rozvíjet svoje dovednosti na workshopech Jak být skvělým milencem nebo Mužská sexualita - Cesta vědomí. Pro obě pohlaví je určen večerní workshop Doteková lázeň, který se koná každý měsíc.

Detailní informace o jednotlivých workshopech naleznete na příslušných stránkách, které jsou vyhrazeny pro konkrétní akce. Přehled termínů všech probíhajících i připravovaných akcí navíc naleznete na této stránce v odstavci "Termíny workshopů a tantrických setkání".


Připravované workshopyVečerní setkání

Ženský kruh sebelásky - léčení sebeláskou

Pravidelné večery organizované jednou měsíčně, jsou určené ženám, které chtějí probudit svoji sexuální energii pomocí tantrických technik.


Doteková lázeň pro ženy a muže

Toto setkání, pořádané pravidelně jednou měsíčně, je určené jak ženám tak i mužům. Doteková lázeň je prostě pro každého, kdo cítí, že mu chybí doteky, nebo cítí potřebu je rozdávat.Jednodenní workshopy

Milenka 1 - potěšení lingamu

Workshop vychází z tantrického a taoistického přístupu k sexualitě. Tento praktický workshop je určen ženám, které nejen touží zlepšit své milostné umění, ale jsou také otevřené novým směrům v oblasti sexuality.


Milenka 2 - lingam v ráji

Volně navazující druhá část základního workshopu "Milenka 1". Projdeme nejen teorii milosného umění, které je součástí plnohodnotného vztahu, ale vše si vyzkoušíme také v praxi. Naše znalosti rozšíříme a posu­neme na další úroveň.Vícedenní workshopy

Jak být skvělým milencem

Být skvělým milencem, to není nic nadlidského. Tento dvoudenní workshop je určený mužům, kterým pomůže porozumět ženskému tělu a získat teoretické a praktické dovednosti doteku na intimních partiích ženy.


Krása senzuálního doteku

Tento workshop je dobrodružnou cestu plnou láskyplných a vědomých doteků. Vaše smysly touží po pozornosti. Dopřejte tedy jednomu z nich - hmatu - tu maximální možnou péči. Pod vedením zkušených lektorů prozkoumáte tu nekonečnou radost a slast, kterou tento smysl může tělu i duši přinést.


Sobě milenkou

Tento speciální transformační workshop pro ženy vychází z tantrického přístupu k sexualitě. V kruhu žen vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém budeme sdílet a zažívat ty nejintimnější chvíle.Termíny workshopů a tantrických setkání

Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 účastníků předem.
Termíny dalších workshopů budou včas zveřejněny. Změna termínů vyhrazena.

Upozornění!  Výjimečně mohou být z technických důvodů termíny jednotlivých akcí přesunuty. Proto si prosím před přihlášením zkontrolujte aktuální termín vybrané akce. Po přihlášení budete vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky. Mimo jiné i z tohoto důvodu je nutné, abyste uváděli správné kontaktní údaje.

workshoptermíncena
květen 2018
Léčení sebeláskou
ženský kruh sebelásky
středa 16.5.2018
18:00 - 20:30
250 Kč  na osobu
Jak být skvělým milencem
workshop pro muže
víkend
19.5. – 20.5.2018
6 500 Kč  
1 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
čtvrtek 24.5.2018
18:30 - 21:30
350 Kč  
250 Kč  
500 Kč  
muži
ženy
páry
červen 2018
Léčení sebeláskou
ženský kruh sebelásky
středa 13.6.2018
18:00 - 20:30
250 Kč  na osobu
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
čtvrtek 21.6.2018
18:30 - 21:30
350 Kč  
250 Kč  
500 Kč  
muži
ženy
páry
Termíny dalších kurzů a workshopů pro rok 2018 budou doplněny! Změna termínů vyhrazena.
Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 lidí předem (není-li uvedeno jinak).