Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou,
Vaginální mapování a dotek, Léčení jizev, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Eva

masérka Eva

Přítomnost a plynutí. Vtažení do aktuálního okamžiku, plného prožívání tady a teď, kdy se chvíle naplněná energií protahuje do nekonečna. Plutí v bezčasém prostoru plném klidu a ticha, kdy se myšlenky vytratí a zmizí předtím i potom. Přirozenost a přijímání. Návrat sama k sobě tím nejpřirozenějším způsobem, lehce a beze strachu. Autenticita a neuvěřitelná svoboda ve svém nejhlubším prožívání, možnost odložení všech masek. Celistvost. Propojení se sebou, s životem, se všemi svými emocemi. Láskyplná, přijímající, vědomá pozornost a dotek.

Tohle všechno pro mě ztělesňuje tantra.

Prošla jsem nejrůznějšími sebepoznávacími a rozvojovými semináři i meditačními pobyty a posléze se potkala s tantrou. Zprvu na workshopech a tantrických setkání u Stelly, poté i na přednáškách, workshopech a kurzech celostní smyslné masáže v Praze (EASE). Nadšená a inspirovaná nabytými zkušenosti, informacemi a poznatky jsem je začala včleňovat do svého každodenního života. A vděčně zjišťuji, že se v něm objevuje stále více skutečných, láskyplných okamžiků, lehkosti, radosti a svobody…

Eva poskytuje tyto tantrické masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Senzuální masáž s vonným olejem, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán,
Návrat k potěšení jóni a lingamu, Elixír zdraví pro muže.


Jana

masérka Jana

Tantra je pro mě cestou k sobě samé, k osobní svobodě, lásce a radosti. Být ve svém těle, důvěřovat svým pocitům a nechat se jimi vést. Tančit životem, užívat přítomného okamžiku a nechat vše plynout. S vědomím toho, že vše je v pořádku tak, jak je.

Tantrická masáž je jednou z možností, jak se napojit na své tělo. Přináší hluboké prožitky, které mohou zásadním způsobem ovlivnit a zkvalitnit celý náš život.

Jsem certifikovanou masérkou pro sportovní a rekondiční masáže, absolvovala jsem kurz thajských masáží přímo v Thajsku, ale teprve setkání s tantrou na Stelliných seminářích mě přivedlo k poznání, že tantra a moc vědomého doteku dává masážím zcela nový rozměr a skutečnou hloubku. Absolvovala jsem profesionální výcvik celostní smyslné masáže, kurzy Vaginálního mapování a Léčení jizev (EASE). Jsem také profesionální sexological bodyworker.

Práce s tělem a životní energií je podle mě klíčem ke šťastnému životu. Je směrem, kterým chci jít, předávat své zkušenosti dál a inspirovat každého, kdo chce žít naplno.

Jana poskytuje tyto tantrické masáže: Božskou tantrickou masáž, Senzuální masáž s vonným olejem,
Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Elixír zdraví pro muže.
Dále poskytuje sezení sexological bodyworku.

Masérka Jana je k dispozici jen pár dnů v měsíci. Prosím objednejte se předem.


Laura

masérka Laura

Své poznatky o Tantře jsem si dovezla z Indonésie a Austrálie, kde jsem zároveň prošla kurzy tantra masáží Shivy a Shakti, relaxačních masáží, masáží Lomi - Lomi, technik lávových kamenů a dále indické masáže hlavy.

Tantra je pro mně přirozenou součástí života. Je to duchovní vzrušení a probuzení. Láska k sobě, láska k druhým a láska k životu samotnému. Tantra masáž je silný rituál, ve kterém Vám díky dotyku a empatii mohu připomenout pocity vnitřní krásy a božství.

Přivedu Vás k uvolnění, očistění a omlazení Vašeho těla, s nímž pak budeme pokračovat v cestě k hlubokému a intenzivnímu kontaktu s Vaší duší. Tantra masáž Vás nejen uvolní, ale bude to ta nejpříjemnější terapie, kterou jste kdy prožili. Velmi se těším se na setkání s Vámi.

Laura poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, masáž Lomi Lomi.


Lucie

masérka Lucie

Tantra nám umožní odložit všechny společenské "masky" a být sami sebou, ve svém těle a se svými prožitky. Tantra je pro mě cestou a výrazem lásky k životu, k tělu, k sobě i k ostatním. Tantrická masáž je krokem k opravdovosti a ke zbavení se zbytečných omezení, které nám vtiskla společnost, rodina nebo náboženství.

Prošla jsem intenzivním výcvikem Celostní smyslné masáže (EASE), výcvikem Léčení jizev (EASE) a kurzem Vaginálního mapování (EASE). Jsem profesionální sexological bodyworker.

V minulosti jsem absolvovala meditační semináře Modrá Alfa a prožila s lektory tohoto semináře týdenní regresní pobyt v horách, který mi pomohl zorientovat se a pochopit vztahy uvnitř mojí rodiny.

Lucie poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře a smyslný oceán, Božskou tantrickou masáž, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Návrat k potěšení jóni a lingamu a Elixír zdraví pro muže.
Dále poskytuje sezení sexological bodyworku.


Magdaléna

masérka Magdaléna

Tantra se stala pro mne novou cestou, novým vnímáním těla, jeho potřeb a schopnosti jak se dokáže otevřít. Dávání tantrické masáže cítím jako své poslání. Beze slov jsem schopna předat láskyplně to, co cítím. Dotek je pro mně nejpřirozenější realizace komunikace. Když se dotýkám, jsem napojena na sebe a svůj zdroj a můžu dát ze sebe to nejlepší. Vše plyne a je naprosto přirozené. Je to pro mně svět vytváření bezpečné důvěry a otevírání srdce. Ráda Vás provedu touto nejčištší a nepřirozenější cestou.

Absolvovala jsem profesionální výcvik rekondiční masáže a výcvik tantra masáže u Stelly.

Magdaléna poskytuje tyto tantrické masáže a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Elixír zdraví pro muže.Sylva

masérka Sylva

Miluji moji práci. Tantrickou masáž vnímám jako cestu pro své klienty, jak přenést sexuální energii na vyšší úroveň. Naučím Vás jak správně dýchat, jak se cítit lépe ve Vašem těle, jak cítit sexuální energii v každé buňce. Často žijeme "v hlavě", zapomínáme, že máme tělo.

Pokud přeneseme více pozornosti do těla a do přítomného okamžiku, může nám to zlepšit náš život. Tantrickou masáž vidím jako cestu, jak cítit více, jak být více otevřený, citlivý, intuitivní. Dostanete ode mně láskyplný, přítomný a vědomý dotek a všechny benefity masáže si vezmete sebou domů, do své práce, do Vašeho intimního života.

Jsem certifikovaný Sexological bodyworker. Mám profesionální výcvik Tantrických masáží, sportovních masáží, Hawayské masáže, Indické masáže hlavy, Aromaterapie... zůčastnila jsem se také Tantrických a seberozvojových seminářů.

Sylva poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán,
Vaginální mapování a masáž Lomi Lomi.


Tereza

masérka Tereza

Dotyk mě uklidňuje, dotykem si zapamatovávám, dotykem dokážu nejvíc dávat i přijímat. Tantra mne okouzlila, protože je pro mě tím nejvhodnějším prostředkem jak předat to hezké, co vědomý dotyk nabízí; něhu, maximální uvolnění, rozproudění těch nejkrásnějších energií. Překvapivě lehce zapomenout na obavy a uvolnit křeče.

Věřím, že tyto věci dokážu zprostředkovat i těm, kteří se v dotecích necítí úplně bezpečně, nebo jsou k nim nepřátelští. Ráda v lidech probouzím pocit naprosté přirozenosti a odhození studu.

Otevřenou myslí a maximální vnímavostí se dá k člověku dostat blíže a dojít až k těm nejzákladnějším energetickým silám, které pak tělem slastně proudí ještě dlouhou dobu. Kurzy a výcvik tantra masáže jsem absolvovala u Stelly.

Tereza poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Elixír zdraví pro muže.Zdena

masérka Zdena

Jsem certifikovanou masérkou klasických rekondičních masáží, absolvovala jsem další rozšiřující masérské kurzy (Dornova metoda, Breussova masáž, medová masáž, Indická masáž hlavy Champi), semináře a meditační pobyty zaměřené na sebepoznání. Prošla jsem několikaletým výcvikem Reiki a posléze Tantry v Lažánkách a nadále se věnuji výcviku tantrických masáží u lektorky Stelly a dalších masérů.

Tantrická masáž je pro mne jako tanec kapek na klidné vodní hladině. Jemně se dotýkají i divoce buší. Jsou neustále v pohybu, mění se a reagují na každý záchvěv. Díky tantrické masáži se probudí každá buňka v těle nejen masírovaného, ale i maséra. Propojení skrze doteky umožní energii volně proudit, uvolnit bloky a nastartovat léčivé procesy v těle.

Každé niterné setkání se s lidskou bytostí je pro mne nesmírně obohacujícím zážitkem naplněným vnitřním klidem, radostí a pokorou.

Zdena poskytuje tyto tantrické masáže: Božskou tantrickou masáž, Senzuální masáž s vonným olejem,
Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán,
Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Návrat k potěšení jóni a lingamu a Elixír zdraví pro muže.
Jako asistentka se podílí na výuce tantra masáží.Alex

masér Alex

Masírování se věnuji 14 let. Mám certifikát na zdravotní, relaxační, sportovní masáž. Jsem vyškolen i v havajské masáži a indické masáži hlavy. Navštevuji tantrické workshopy a praxe u lektorky Stelly a rád se stále vzdělávám.

Tantra, to je pro mne cesta. Tantrické masáže dělám srdcem. Svými lásky­plnými doteky Vás provedu až do hloubky Vašeho vesmíru. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat se na těle i na duši.

Těším se na Vás.

Masér Alex masíruje jen muže.

Masér Alex poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a masáž Lomi Lomi.


Karlos

masér Karlos

Jsem certifikovaným masérem klasické, sportovní a rekondiční masáže. Vycvik tantry jsem prošel v Božské Tantře.

Pojem „tantrická masáž“ pro mě do nedávna znamenal cosi hanlivého a nepřípustného. Poté, co jsem shodou náhod okusil skutečnou tantrickou masáž, změnil se mi pohled na dosavadní styl života. Objevil jsem kouzlo těchto intenzivních masáží.

Práce s lidskými energiemi mě posouvá někam dál. Někam, kde se cítím prospěšný, spokojený a klidný. Účinky takových masáží, kdy klient pociťuje absolutní uvolnění, vlastní přirozenost, záplavy nekonečného štěstí, nespoutanou radost z bytí, lásku k život mě utvrzují v přesvědčení, že Tantra je směr ke kráse,radosti a k dobru.

Objevil jsem únik z hektické reality, z presu, který je všude kolem nás. Uvědomil jsem si, jak snadné je být sám sebou, šťastný a vnímat veškeré dění pouze pozitivně.

Přijďte… s láskou doprovodím i Vás.

Masér Karlos masíruje pouze ženy.

Masér Karlos poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán.


Martin

masér Martin

Tantra je pro mně směr, který změnil můj život. Je to cesta přirozenosti a poznání. Tantrická masáž dává možnost být v přítomnosti, být sám sebou. Uvolňuje tělo, duši I mysl. Poskytuje hlubokou relaxaci.

Budu Vaším průvodcem a poskytnu Vám láskyplný a něžný dotek. Záleží jen na Vás, kam se necháte vést.


Jsem certifikovaným masérem.

Masér Martin masíruje pouze ženy.

Masér Martin poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Návrat k potěšení jóni a lingamu, masáž Lomi Lomi.


Vladimír

masér Vladimír

Tantra je pro mě spojením duchovna a čisté radosti. Tantra masáž vnímám jako krásný prostředek na cestě osobního rozvoje, jako zdroj energie a chuti podnikat změny. Mám radost, že můžu být ženám citlivým průvodcem na této cestě.

Absolvoval jsem rekvalifikační masérský kurz certifikovaný MŠMT. Tantra masáže a práci s vědomým dotekem jsem se učil v Denisy a Richarda. Své vzdělání jsem doplnil výukou u Stelly, se kterou taky občas spolupracuji na pořádání Dotekových lázní.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán.


Provozní:


provozní Eva

provozní Eva

Naše provozní Eva zabezpečuje hladký provoz studia, e-mailový nebo telefonický kontakt s klienty.

Eva jako provozní neposkytuje žádné masáže, ale zajistí, aby právě ta Vaše proběhla v pořádku a k Vaší spokojenosti.