Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Léčení jizev, Meditace hlazení, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Lucie

masérka Lucie

Tantra nám umožní odložit všechny společenské "masky" a být sami sebou, ve svém těle a se svými prožitky. Tantra je pro mě cestou a výrazem lásky k životu, k tělu, k sobě i k ostatním. Tantrická masáž je krokem k opravdovosti a ke zbavení se zbytečných omezení, které nám vtiskla společnost, rodina nebo náboženství.

Prošla jsem intenzivním výcvikem Celostní smyslné masáže (EASE), výcvikem Léčení jizev (EASE) a kurzem Vaginálního mapování (EASE). Jsem profesionální sexological bodyworker.

V minulosti jsem absolvovala meditační semináře Modrá Alfa a prožila s lektory tohoto semináře týdenní regresní pobyt v horách, který mi pomohl zorientovat se a pochopit vztahy uvnitř mojí rodiny.

Lucie poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře a smyslný oceán,
Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek,
Návrat k potěšení jóni a lingamu, Meditace hlazení a Elixír zdraví pro muže.
Dále poskytuje sezení sexological bodyworku.


Magdaléna

masérka Magdaléna

Tantra se stala pro mne novou cestou, novým vnímáním těla, jeho potřeb a schopnosti jak se dokáže otevřít. Dávání tantrické masáže cítím jako své poslání. Beze slov jsem schopna předat láskyplně to, co cítím. Dotek je pro mně nejpřirozenější realizace komunikace. Když se dotýkám, jsem napojena na sebe a svůj zdroj a můžu dát ze sebe to nejlepší. Vše plyne a je naprosto přirozené. Je to pro mně svět vytváření bezpečné důvěry a otevírání srdce. Ráda Vás provedu touto nejčištší a nepřirozenější cestou.

Absolvovala jsem profesionální výcvik rekondiční masáže a výcvik tantra masáže u Stelly.

Magdaléna poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení a Elixír zdraví pro muže.


Sylva

masérka Sylva

Miluji moji práci. Tantrickou masáž vnímám jako cestu pro své klienty, jak přenést sexuální energii na vyšší úroveň. Naučím Vás jak správně dýchat, jak se cítit lépe ve Vašem těle, jak cítit sexuální energii v každé buňce. Často žijeme "v hlavě", zapomínáme, že máme tělo.

Pokud přeneseme více pozornosti do těla a do přítomného okamžiku, může nám to zlepšit náš život. Tantrickou masáž vidím jako cestu, jak cítit více, jak být více otevřený, citlivý, intuitivní. Dostanete ode mně láskyplný, přítomný a vědomý dotek a všechny benefity masáže si vezmete sebou domů, do své práce, do Vašeho intimního života.

Jsem certifikovaný Sexological bodyworker. Mám profesionální výcvik Tantrických masáží, sportovních masáží, Hawayské masáže, Indické masáže hlavy, Aromaterapie... zůčastnila jsem se také Tantrických a seberozvojových seminářů.

Sylva poskytuje tyto tantrické masáže:
Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Intuitivní tantrickou masáž.


Vlaďka

masérka Vlaďka

Tantra je pro mě energie. Energie je pro mě láska, láska je pro mě život. Chceme-li žít šťastný život, potřebujeme lásku, a ta proudí po těle jako energie. Vnímám tantrickou masáž jako splynutí dvou energií, které mají potenciál se vzájemně léčit a transformovat.
S hlubokou pokorou a úctou proto přistupuji ke každému člověku a dovoluji si být nástrojem, který tuto léčivou a transformační energii rozpohybuje. Nic neočekávám, jen jsem. A právě v tomto stavu bytí se dějí zázraky. Masážní techniky doplňuji o intuitivní práci s energií, která nejde nijak naplánovat. Prostě přijde přesně tak, jak má a vždy je pro mě obrovským zážitkem a překvapením. Ve společném tady a teď zažíváme všechno.

Jsem na cestě již řadu let a během nich jsem měla možnost si osvojit různé druhy psychoterapeutických a meditačních technik a technik práce s tělem. Absolvovala jsem kurzy u Stelly, kurzy u dalších lektorů tantry v ČR a výcvik celostních smyslných masáží. Nyní se účastním kurzů jako asistentka a neustále se dál vzdělávám. Těším se na vše, co mě v životě čeká a jaké úžasné bytosti potkám.

Vlaďka poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou,
Vaginální mapování a dotek, Meditace hlazení.


Zdena

masérka Zdena

Jsem certifikovanou masérkou klasických rekondičních masáží, absolvovala jsem další rozšiřující masérské kurzy (Dornova metoda, Breussova masáž, medová masáž, Indická masáž hlavy Champi), semináře a meditační pobyty zaměřené na sebepoznání. Prošla jsem několikaletým výcvikem Reiki a posléze Tantry v Lažánkách a nadále se věnuji výcviku tantrických masáží u lektorky Stelly a dalších masérů.

Tantrická masáž je pro mne jako tanec kapek na klidné vodní hladině. Jemně se dotýkají i divoce buší. Jsou neustále v pohybu, mění se a reagují na každý záchvěv. Díky tantrické masáži se probudí každá buňka v těle nejen masírovaného, ale i maséra. Propojení skrze doteky umožní energii volně proudit, uvolnit bloky a nastartovat léčivé procesy v těle.

Každé niterné setkání se s lidskou bytostí je pro mne nesmírně obohacujícím zážitkem naplněným vnitřním klidem, radostí a pokorou.

Zdena poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán,
Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek, Návrat k potěšení jóni a lingamu, Meditace hlazení a Elixír zdraví pro muže.
Jako asistentka se podílí na výuce tantra masáží.


Zdeňka

masérka Zdeňka

U tantrické masáže moje ruce tančí na těle přijímajícího. Je to pocit napojení, radosti a klidu zároveň. Vnímám v sobě v těchto momentech hravost, láskyplnost, úctu i něžnost. Dotek je pro mně jazyk, skrze který mluvím. Otevírám se sama, překračuji svoji plachost a zároveň otevírám toho, koho se dotýkám.

Zvu Vás k této nežné komunikaci, která plyne v bezčasí.

Jsem profesionální masérkou a v tantrické masáži jsem vyškolena Stellou Adi Lallou.

Zdeňka poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán, Meditace hlazení a Elixír zdraví pro muže.Martin

masér Martin

Tantra je pro mně směr, který změnil můj život. Je to cesta přirozenosti a poznání. Tantrická masáž dává možnost být v přítomnosti, být sám sebou. Uvolňuje tělo, duši I mysl. Poskytuje hlubokou relaxaci.

Budu Vaším průvodcem a poskytnu Vám láskyplný a něžný dotek. Záleží jen na Vás, kam se necháte vést.


Jsem certifikovaným masérem.

Masér Martin masíruje pouze ženy.

Masér Martin poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Návrat k potěšení jóni a lingamu, Meditace hlazení, masáž Lomi Lomi.


Vladimír

masér Vladimír

Tantra je pro mě spojením duchovna a čisté radosti. Tantra masáž vnímám jako krásný prostředek na cestě osobního rozvoje, jako zdroj energie a chuti podnikat změny. Mám radost, že můžu být ženám citlivým průvodcem na této cestě.

Absolvoval jsem rekvalifikační masérský kurz certifikovaný MŠMT. Tantra masáže a práci s vědomým dotekem jsem se učil v Denisy a Richarda. Své vzdělání jsem doplnil výukou u Stelly, se kterou taky občas spolupracuji na pořádání Dotekových lázní.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení.


Provozní:


provozní Eva

provozní Eva

Naše provozní Eva zabezpečuje hladký provoz studia, e-mailový nebo telefonický kontakt s klienty.

Eva jako provozní neposkytuje žádné masáže, ale zajistí, aby právě ta Vaše proběhla v pořádku a k Vaší spokojenosti.