Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Léčení jizev, Meditace hlazení, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Hana

masérka Hana

Krása není v dokonalosti, ale v opravdovosti. Osobně věřím, že každé lidské tělo je dokonalé a opravdovost vědomého doteku je prostřed­kem k jeho uctění, léčení a rozproudění krásy a harmonie v každém z nás.

Tantra je smyslné procítění, odevzdání se a splynutí, je cestou k nalezení vnitřní síly, lásky a rovnováhy. Dokážeme-li plně ocenit své tělo a svůj potenciál, zcela přirozeně tak budeme schopni oceňovat kvality ostatních.

Během absolvování ročního kurzu Alchymie ženy jsem se seznámila se Stellou. Její kurz Zářící žena mě naprosto nadchl a odtud už byl jen malý krůček k tantrickým masážím, do kterých mě profesionálně zasvětila.

Hana poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Lucie

masérka Lucie

Tantra nám umožní odložit všechny společenské "masky" a být sami sebou, ve svém těle a se svými prožitky. Tantra je pro mě cestou a výrazem lásky k životu, k tělu, k sobě i k ostatním. Tantrická masáž je krokem k opravdovosti a ke zbavení se zbytečných omezení, které nám vtiskla společnost, rodina nebo náboženství.

Prošla jsem intenzivním výcvikem Celostní smyslné masáže (EASE), výcvikem Léčení jizev (EASE) a kurzem Vaginálního mapování (EASE). Jsem profesionální sexological bodyworker.

V minulosti jsem absolvovala meditační semináře Modrá Alfa a prožila s lektory tohoto semináře týdenní regresní pobyt v horách, který mi pomohl zorientovat se a pochopit vztahy uvnitř mojí rodiny.

Masérka Lucie masíruje pouze ženy nebo páry.

Lucie poskytuje pro ženy a páry tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře a smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek, Meditace hlazení.


Runa

masérka Runa

Tantrická masáž pro mě znamená lásku k masáži a spiritualitě, je to silný zdroj energie, vitality a vytváří pocit relaxace. Je to moment, kdy láska ,vášeň a mé duchovno společně splynou a vytvoří tak uvolňující a něžnou masáž. Láskyplný a jemný dotyk Vás vtáhne do přítomného okamžiku, plného pocitu uvolnění a smyslnosti, zanechá­vající ve Vás pocit klidu a znovuzrození.

Jsem certifikovanou masérkou sportovní masáže, thajské olejové masáže, masáže lávovými kameny a Tantra masáže.

Kurz Tantra masáže jsem absolvovala v Božské tantře, kde jsme se naučila umění vědomého doteku, kdy se v pocitu něhy a rozkoše necháváte unášet sílou přítomného okamžiku.

Runa poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Sára

masérka Sára

Vědomý dotek je pro mě mocný nástroj, který využívám s láskou a péčí. Tantrické umění mě okouzlilo svojí komplexností a silně léčivými a transformačními účinky na naše tělo i duši. Toto starobylé učení mi pomohlo otevřít se novým pocitům a více vnímat sebe i ostatní.

Sebeláska, důvěra v sebe, pouštění kontroly, uvolnění, tvořivost, radost, seberealizace, opouštění starých nefungujících vzorců. To je jen malý díl všeho, co nám tantra přináší do života. Ráda Vám skrze svůj vědomý dotek pomohu objevit fascinující účinky tantrické masáže. Tantra je cesta, která mi dává skutečný smysl a naplňuje mě radostí a opravdovostí.

Jsem certifikovaná masérka rekondičních a relaxačních masáží, celotělové havajské masáže, thajské masáže WatPo. Absolvovala jsem profesionální výcvik celostní smyslné masáže.

Sára poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování a Elixír zdraví pro muže.


Veronika

masérka Veronika

Věnuji se masírování, protože masáž je skvělým nástrojem pro to, jak se dotýkat něčeho opravdového, jak prožívat něco pravdivého, bez masek, rolí a hodnocení, jak cítit esenci toho, co je a jak do našich životů vnášet čím dál více autenticitu, svobodu a radost.


Prošla jsem tantrickými kurzy a výukou tantra masáže u Stelly, zakladatelky Božské Tantry.

Veronika poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Elixír zdraví pro muže.


Via

masérka Via

Tantrická masáž je pro mě smyslným rituálem uctění těla a propojením energií mezi přijímajícím (klient) a dávajícím (masér/ka). Úcta k tělu a sexualitě je probouzena a uzdravována vědomým dotekem, který s láskyplnou péčí poskytuji.

Vzhledem k mé zálibě v dotecích jsem již od mládí prošla mnoha kurzy jako například hedvábné hlazení, reflexologie, sportovní masáž akredi­tovaná MŠMT, lymfomasáže, jemné mobilizační techniky, kranio­sakralní terapie, etikoterapie, Bachova květová terapie a další. Své tantrické zkušenosti jsem s vděčností doplnila v Božské tantře u Stelly.

Via poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Intuitivní tantrickou masáž a Tantrický léčivý dotek.


Petr

masér Petr

Při dávání tantrické masáže se cítím v kontaktu s něčím skutečným. Žádné iluze, žádná dogmata, jen tady a teď. Rád pracuji s energií, uvolňuji, nechávám proudit.

Je skvělé vidět a cítit jak se klient pod mými rukami uvolňuje, uzdravuje a krásní. Svět je pak přirozený a harmonický. Je v něm dobře klientovi i mně samotnému.

Masér Petr masíruje ženy i muže.

Masér Petr poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán.


Tomáš

masér Tomáš

Od ranného věku velmi intenzivně vnímám a cítím doteky a proudící energii. Proto mi do života vstoupila Stella, která mě provedla teorií i praxi tantrických masáží. Je pro mně radostí a naplněním pomoci ostatním otevřít se léčivé síle dotyku.

Jsem certifikovaný masér a zvu vás na cesty sebepoznání, které vychází z mých dlaní.

Masér Tomáš masíruje pouze ženy.

Masér Tomáš poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž (pouze 2 hodiny a více), dále tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.


Vladimír

masér Vladimír

Tantra je pro mě spojením duchovna a čisté radosti. Tantra masáž vnímám jako krásný prostředek na cestě osobního rozvoje, jako zdroj energie a chuti podnikat změny. Mám radost, že můžu být ženám citlivým průvodcem na této cestě.

Absolvoval jsem rekvalifikační masérský kurz certifikovaný MŠMT. Tantra masáže a práci s vědomým dotekem jsem se učil v Denisy a Richarda. Své vzdělání jsem doplnil výukou u Stelly, se kterou taky občas spolupracuji na pořádání Dotekových lázní.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení.