Jak probíhá tantra masáž

Tantra masáž potřebuje svoji vlastní atmosféru. Protože je to masáž, která je uctěním ženského, nebo mužského těla, masérka/masér připraví prostor k tomuto účelu předem. Součástí masáže jsou rozsvícené svíčky a vybraná hudba. Klient přichází do takto připravené místnosti.

Tantra masáž je masáží intimní, proto nejdříve ze všeho, masérka/masér seznámí klienta ještě před masáží s jejím popisem a doladí detaily dle individuálních přání klienta (například preferenci doteků - jejich intenzitu, nebo zaměření masáže - uvoňující, nebo spíše dynamickou).

Pokud je masáž dvou a více hodinová, součástí této masáže může být i anální masáž. Pokud si klient/klienta nepřeje intimní část masáže, je to samozřejmě akceptováno.

Klient je obeznámen s tantrickým termínem velkého tahu a jeho průběhem. Zdůrazněna je práce s dechem, která je součástí masáže pro zintenzivnění jejího průběhu. Důraz je kladen na bezcílnost celé masáže a její plynutí.

Klient pak odchází do prostoru koupelny, kde smyje ze svého těla starosti všedního dne, aby mohl vstoupit do tantrické masáže jako do posvátného prostoru. Zároveň si masérka/masér obléká lungi/sarong, ve kterém bude provádět masáž. Nastává úvodní, rituální část masáže, která probíhá ve stoje. Masérka/masér se ladí na klienta, aby pak mohl provést klienta celou masáží. Klient pak ulehá na lehátko na břicho, kde pokud přijímá masáže vody, dochází k rituálnímu omytí prostřednictvím horkých žíněk.

Tantra masáž video

Následující část je s použitím různých hladítek, nebo různých typů doteků. Přichází olejová část, ve které může být součástí anální masáž, pokud je masáž dvouhodinová a je to přání klienta. V další části se klient otáčí a průběh masáže probíhá na zádech. Součástí této péče je i intimní masáž s možností velkého tahu. Sexuální energie je roztíráná do celého Vašeho těla.

Po masáži je klient zakryt sarongem a masáž již doznívá bez dalšího doteku. Po samotné masáži doporučujeme ponechat olej na těle. Klient ještě přichází na šálek čaje, nebo nějakou sladkost a může posdílet s masérkou/masérem své pocity.

Uvedený popis se týká našich masáží vody: tantrické kapky, pramene, řeky, moře, a zčásti oceánu.
Další naše tantra masáže : Božská tantrická masáž a intuitivní masáže mají jiný průběh.


Nabídka tantrických a léčivých masáží:

Konkrétní masáž si vyberte v naší nabídce tantrických masáží. Pokud se tantrická masáž pro Vás stane impulzem k dalšímu objevování a zatoužíte se dále rozvíjet v oblasti intimity, prohlédněte si sekci "výuka". Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme a připravíme na míru možnosti Vašeho rozvoje v oblasti sexuality.


Další informace: