Partnerské stránky a další zajímavé odkazy


V tomto dokumentu naleznete seznam partnerských, spřátelených nebo prostě zajímavých stránek na internetu, jejichž obsah Vám doporučujeme ke shlédnutí.

Radostná sexualita

Radostná sexualita

Stella Vám ráda se svým profesionálním týmem sexological bodyworkerů pomůže vyřešit otázky týkající se Vaší sexuality. Zdravá sexualita přináší radost, kreativitu a naplnění v životě.

Ženská cesta

Ženská cesta

Záměrem ženské cesty je podpořit Vás v pozitivním vnímání života a inspirovat Vás k vnitřním změnám. Ženská cesta je návratem k naší podstatě, kdy si ženy navzájem předávaly své zkušenosti a učily se jedna od druhé.

Fyzio Femina - Podpora plodnosti

Mgr. Pavla Zachová - fyzioterapeutka

Mgr. Pavla Zachová je fyzioterapeutka zaměřující se na péči o těhotné ženy a ženy po porodu a na zdánlivě neplodné páry, kterým se z různých důvodů nedaří počít či donosit a porodit miminko.

Jiří Vyvial

Sochař Jiří Vyvial

Dřevo mi voní, má energii, je pořád živé, baví mě, naplňuje a dává možnost seberealizace. S jeho pomocí vyjadřuji a prezentuji svůj pohled, názor, postoj na cokoli dřevěnou formou, dřevěnými myšlenkami.

Psychologické služby v centru Brna

Psychoterapie Brno

Mgr. Jiří Salvet je kvalifikovaný psychoterapeut, který poskytuje individuální, párové i rodinné konzultace všem, kdo se rozhodli vyhledat pomoc odborníka. V případě potřeby nabízí také mediační řízení (řešení konfliktních situací).

Psychologická poradna v centru Brna

Psychologická poradna - Brno

Mgr. Jana Brzkovská je psycholožka a psychoterapeutka. Jste-li nešťastní, trpíte strachy či úzkostmi, nutkavým chováním, depresí, nebo jste v náročné životní situaci, máte problémy s někým blízkým, pak na to nemusíte být sami!

kadeřnický salón Sat

Salón Sat

"Vlasy jsou symbolem životní, tělesné a duševní síly člověka." Uspěchaným životním stylem a stresem ztrácí i naše vlasy svůj lesk, krásu a vitalitu. Použitím správných postupů lze Vašim vlasům navrátit sílu a Vám skvělý pocit.

Centrum Tantra masáže

Tantra masáže v Praze pro muže, ženy nebo páry.

Specializujeme se na tantrické masáže, které Vám umožní dokonalou relaxaci a načerpání nové životní energie. Preferujeme individuální přístup a tantrické masáže zaměřené na hloubku a vědomou práci se sexuální energií.

Veronika Ježková - vyrovnanost a harmonie

Veronika Ježková - vyrovnanost a harmonie

Zdraví = harmonie duše a těla
Stavu harmonie lze dosáhnout mnoha různými způsoby. Já vám mohu být nápomocna při volbě správných metod.

Tantra masáže Praha - studio Patricia

Masážní studio Tantra Patricia Praha

Studio tantra masáží Patricia nabízí pravé tantrické masáže již od roku 2006. Naše masérky jsou kvalifikované v oboru tantry i klasických masáží. Rukám našich profesionálních a vnímavých masérek se oddalo již mnoho osobností.

Fyziocentrum Komín

Fyziocentrum Komín

Fyziocentrum Komín poskytuje komplexní fyzioterapeutickou péči, řešení akutních i chronických potíží pohybového aparátu, bolestivých stavů a jejich předcházení. Všem klientům se věnujeme zcela individuálně.

AuraCentrum.cz

AuraCentrum.cz

Díky fotografiím aury a diagnostice čaker se dozvíte nejen barvu svojí aury a stav čaker, ale i nerovnováhu ve Vašem energetickém systému. Můžete tak cíleně pracovat na svém osobním rozvoji, podpořit růst a harmonii v životě.

Péče o duši

Péče o duši

Alternativní centrum, které zajišťuje poradenství a terapie, kurzy a semináře, focení aury, harmonizaci a očistu prostoru, společenské a meditační aktivity, sociální projekty, spolupráci atd.