Škola intimních umění - Kurzy a workshopy


Přinášíme bohatý výběr kurzů a workshopů vědomé sexuality různé délky a zaměření. Všechny vychází z principu Tantry, Tao a Sexuologické práce s tělem a pracují na základě pochopení, lásky a otevřenosti.

Detailní informace o jednotlivých workshopech naleznete na příslušných stránkách, které jsou vyhrazeny pro konkrétní akce. Přehled termínů všech probíhajících i připravovaných akcí navíc naleznete na této stránce v odstavci "Termíny workshopů a tantrických setkání".

Pravidelné informace o všech akcích Vám nabízí také náš Newsletter. Chcete-li jej odebírat, stačí vyplnit registrační formulář.

Pokud Vám nevyhovují skupinové kurzy, máte k dispozici také jejich individální varianty. Můžete si vybrat z naší široké nabídky workshopů, školení nebo konzultací. Přehlednou nabídku najdete v kapitole výuka.


Pro ženy jsou určeny celodenní workshopy Milenka 1, Milenka 2, nebo víkendový workshop Sobě milenkou. Ženám je určen i čtyřdílný cyklus jednodenních workshopů Zářící žena: Zamilovaná do sebe, Zrození a plynutí, Jasnozřivost a duchovní probuzení a Moudrost a meditace. Pro všechny ženy středního věku jsme připravili zcela nový kurz - Dary menopauzy.

Muži mohou rozvíjet svoje dovednosti na workshopech Jak být skvělým milencem nebo Mužská sexualita - Cesta vědomí.

Pro obě pohlaví je určen víkendový workshop Energetický orgasmus nebo oblíbené večerní setkání Doteková lázeň, které se koná pravidelně každý měsíc.

Pro pokročilé účastníky výše uvedených workshopů jsou k dipozici další jednodenní kurzy, a to Tantra pro páry i jednotlivce nebo Meditačně-dotekové láznění.

Právě tyto kurzy byly vytvořeny na žádost účastnic a účastníků předchozích workshopů a jejich cílem je zopakovat si a prohloubit získané dovednosti s využitím tantrických technik jako je vědomý dotek.


V naší nabídce najdete také jednorázové workshopy a akce organizované ve spolupráci s dalšími kolegy. Sledujte prosím aktuální termíny a nabídky workshopů.


Připravované workshopy
Večerní setkání

Doteková lázeň pro ženy a muže

Toto setkání, pořádané pravidelně jednou měsíčně, je určené jak ženám tak i mužům. Doteková lázeň je prostě pro každého, kdo cítí, že mu chybí doteky, nebo cítí potřebu je rozdávat.Jednodenní workshopy

Milenka 1 - potěšení lingamu

Workshop vychází z tantrického a taoistického přístupu k sexualitě. Tento praktický workshop je určen ženám, které nejen touží zlepšit své milostné umění, ale jsou také otevřené novým směrům v oblasti sexuality.

Milenka 2 - lingam v ráji

Volně navazující druhá část základního workshopu "Milenka 1". Projdeme nejen teorii milosného umění, které je součástí plnohodnotného vztahu, ale vše si vyzkoušíme také v praxi. Naše znalosti rozšíříme a posu­neme na další úroveň.


Zářící jóni - vaginální sebemapování

Vaginální sebemapování je technika vycházející z vaginálního mapování, které je známé už v dávných tradicích východu. V tomto kurzu si osvojíte proces, který pak můžete pravidelně provádět ve svém domácím prostředí, jak často chcete a jak často budete potřebovat.


Zářící žena: zamilovaná do sebe a Zářící žena: zrození a plynutí

Čtyřdílný cyklus workshopů s názvem Zářící žena je určen pro ty ženy, které jsou otevřené pro zásadní změnu ve svém životě. První část se věnuje práci s emocemi, rozvíjení soucitu, lásky, nežnosti, štedrosti k sobě i jiným, podpoře v rozhodování srdcem. Druhá potom práci se sexualitou, tvořivostí, vitalitou, pochopení koloběhu života a smrti.

Zářící žena: jasnozřivost a duchovní probuzení

Třetí část volně navazujícího cyklu nás dostane do jiné roviny, než je běžná realita kolem nás. Budeme pracovat s tzv. chanellingem. Je to schopnost, kdy jsme plně přítomni a jsme schopni přijímat informace z jemnohmotného světa.

Zářící žena: moudrost a meditace

Závěrečná část cyklu "Zářící žena: moudrost a meditace" má na programu rozvíjení duchovnosti a duchovní síly, žití v přítomném okamžiku, posílení schopnosti vidět věci z větší perspektivy, z nadhledu.


Tantra pro páry

Workshop je určen začátečníkům nebo mírně pokročilým praktikantům tantrického umění, kteří chtějí osvěžit a zopakovat techniky, které jsou základním pilířem tantry. Záměrem je pochopení a praktikování tantrických principů v každodením životě.Vícedenní workshopy

Jak být skvělým milencem

Být skvělým milencem, to není nic nadlidského. Tento dvoudenní workshop je určený mužům, kterým pomůže porozumět ženskému tělu a získat teoretické a praktické dovednosti doteku na intimních partiích ženy.


Sobě milenkou

Tento speciální transformační workshop pro ženy vychází z tantrického přístupu k sexualitě. V kruhu žen vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém budeme sdílet a zažívat ty nejintimnější chvíle.


Dary menopauzy

Menopauza je most do celé druhé poloviny života. Co se o menopauze neví a co stojí za to vědět ? Zveme vás na cestu, která může změnit celý váš budoucí život. Celou jednu polovinu života. A to je hodně času.Termíny workshopů a tantrických setkání

Upozornění!  Výjimečně mohou být z technických důvodů termíny jednotlivých akcí přesunuty. Proto si prosím před přihlášením zkontrolujte aktuální termín vybrané akce. Po přihlášení budete vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky. Mimo jiné i z tohoto důvodu je nutné, abyste uváděli správné kontaktní údaje.

Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 účastníků předem, pokud není uvedeno jinak.
Termíny dalších workshopů budou včas zveřejněny. Změna termínů vyhrazena.

workshoptermíncena
duben 2024
Zářící žena
jasnozřivost a duchovní probuzení
sobota 6.4. 2024
9:30 - 18:00
Akce zrušena!
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
středa 10.4. 2024
18:30 - 21:30
400 Kč  
600 Kč  
800 Kč  
ženy
muži
páry
Energetický orgasmus
nekonečný zdroj energie
víkend
20.4. – 21.4.2024
3 900 Kč  
1 500 Kč  
na osobu
nevratná záloha
květen 2024
Dary menopauzy
workshop pro ženy v menopauze
víkend
11.5. – 12.5. 2024
Akce zrušena!
Sobě milenkou
workshop pro ženy
víkend
18.5. – 19.5. 2024
3 200 Kč  
2 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
středa 22.5. 2024
18:30 - 21:30
400 Kč  
600 Kč  
800 Kč  
ženy
muži
páry
Zářící jóni
vaginální sebemapování
sobota 25.5. 2024
9:00 - 16:30
2 600 Kč  
1 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
červen 2024
Jak být skvělým milencem
workshop pro muže
víkend
8.6. – 9.6.2024
7 000 Kč  
3 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
středa 19.6. 2024
18:30 - 21:30
400 Kč  
600 Kč  
800 Kč  
ženy
muži
páry
Termíny dalších kurzů a workshopů pro rok 2023 budou doplněny! Změna termínů vyhrazena.
Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 lidí předem (není-li uvedeno jinak).