Škola intimních umění - Kurzy a workshopy


Přinášíme bohatý výběr kurzů a workshopů vědomé sexuality různé délky a zaměření. Všechny vychází z principu Tantry, Tao a Sexuologické práce s tělem a pracují na základě pochopení, lásky a otevřenosti.

Pro ženy jsou určeny buď celodenní workshopy Milenka 1, Milenka 2, Zářící žena 1 a Zářící žena 2, nebo víkendové workshopy Sobě milenkou, Zářící žena 3 a Zářící žena 4. Dále potom pravidelná večerní meditace Esence bohyně. Pro obě pohlaví je určen večerní workshop Doteková lázeň, který se koná pravidelně každý měsíc, nebo naše novinka Devavani meditace. Muži mohou rozvíjet svoje dovednosti na workshopech Jak být skvělým milencem nebo Mužská sexualita - Cesta vědomí.

Pro pokročilé účastníky výše uvedených kurzů a workshopů je určeno Meditačně-dotekové láznění. Tento workshop byl vytvořen právě na žádost účastnic a účastníků kurzů a jeho cílem je zopakování a prohloubení získaných dovedností s využitím vědomého doteku.

Detailní informace o jednotlivých workshopech naleznete na příslušných stránkách, které jsou vyhrazeny pro konkrétní akce. Přehled termínů všech probíhajících i připravovaných akcí navíc naleznete na této stránce v odstavci "Termíny workshopů a tantrických setkání".

Pokud Vám nevyhovují skupinové kurzy, máte k dispozici také jejich individální varianty. Můžete si vybrat z široké nabídky workshopů, školení nebo konzultací. Přehlednou nabídku najdete v kapitole výuka.


Připravované workshopy


Drazí klienti,
vzhledem k situaci kontrolujte prosím před akcí naše stránky,
abyste se ujistili, zda daná akce proběhne.

Děkujeme za pochopení.
Večerní setkání

Doteková lázeň pro ženy a muže

Toto setkání, pořádané pravidelně jednou měsíčně, je určené jak ženám tak i mužům. Doteková lázeň je prostě pro každého, kdo cítí, že mu chybí doteky, nebo cítí potřebu je rozdávat.


Meditace Esence bohyně

Tato meditace, vytvořená tantrickou učitelkou Saritou, je zaměřená na otevírání pozitivních polů ženy. V kruhu žen spolu prožijeme aktivaci našich čaker velmi silným prožitkovým způsobem.


Čakra dance

Čakra dance je tanec, který, jak již název napovídá, rozpohybovává naše čakry. Tato léčivá pohybová technika pracuje s naší pozorností a s naším pohybem. Uvolňuje energii, která stagnuje.Jednodenní workshopy

Milenka 1 - potěšení lingamu

Workshop vychází z tantrického a taoistického přístupu k sexualitě. Tento praktický workshop je určen ženám, které nejen touží zlepšit své milostné umění, ale jsou také otevřené novým směrům v oblasti sexuality.


Milenka 2 - lingam v ráji

Volně navazující druhá část základního workshopu "Milenka 1". Projdeme nejen teorii milosného umění, které je součástí plnohodnotného vztahu, ale vše si vyzkoušíme také v praxi. Naše znalosti rozšíříme a posu­neme na další úroveň.


Zářící žena: zamilovaná do sebe a Zářící žena: zrození a plynutí

Čtyřdílný cyklus workshopů s názvem Zářící žena je určen pro ty ženy, které jsou otevřené pro zásadní změnu ve svém životě. První část se věnuje práci s emocemi, rozvíjení soucitu, lásky, nežnosti, štedrosti k sobě i jiným, podpoře v rozhodování srdcem. Druhá potom práci se sexualitou, tvořivostí, vitalitou, pochopení koloběhu života a smrti.

Tantra pro páry

Workshop je určen začátečníkům nebo mírně pokročilým praktikantům tantrického umění, kteří chtějí osvěžit a zopakovat techniky, které jsou základním pilířem tantry. Záměrem je pochopení a praktikování tantrických principů v každodením životě.Vícedenní workshopy

Jak být skvělým milencem

Být skvělým milencem, to není nic nadlidského. Tento dvoudenní workshop je určený mužům, kterým pomůže porozumět ženskému tělu a získat teoretické a praktické dovednosti doteku na intimních partiích ženy.


Sobě milenkou

Tento speciální transformační workshop pro ženy vychází z tantrického přístupu k sexualitě. V kruhu žen vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém budeme sdílet a zažívat ty nejintimnější chvíle.


Zářící žena: duchovní probuzení a Zářící žena: moudrost a meditace

Víkendové workshopy čtyřdílného cyklu Zářící žena jsou určeny pro všechny zájemkyně, přesto však absolvování úvodních dvou části tohoto cyklu bude výhodou.
Náplní workshopu "Zářící žena: jasnozřivost a duchovní probuzení" je otevírání se intuici, rozvíjení emoční inteligence, důvěry, naslouchání vyššímu já, žití podle vnitřní pravdy.
Závěrečná část cyklu "Zářící žena: moudrost a meditace" má potom na programu rozvíjení duchovní síly, žití v přítomném okamžiku, posílení schopnosti vidět věci z větší perspektivy, z nadhledu.Termíny workshopů a tantrických setkání

Upozornění!  Výjimečně mohou být z technických důvodů termíny jednotlivých akcí přesunuty. Proto si prosím před přihlášením zkontrolujte aktuální termín vybrané akce. Po přihlášení budete vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky. Mimo jiné i z tohoto důvodu je nutné, abyste uváděli správné kontaktní údaje.

Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 účastníků předem, pokud není uvedeno jinak.
Termíny dalších workshopů budou včas zveřejněny. Změna termínů vyhrazena.

workshoptermíncena
červenec 2022
Doteková lázeň
workshop pro ženy i muže
středa 20.7.2022
18:30 - 21:30
400 Kč  
600 Kč  
800 Kč  
ženy
muži
páry
Zářící Shakti - tantrický výcvik
3. modul - Transformace
prodloužený víkend
21.7. – 24.7.2022
uzavřená skupina
srpen 2022
Radostné načerpání energie
víkendové setkání
prodloužený víkend
26.8. – 28.8.2022
3 400 Kč  
500 Kč  
na osobu
nevratná záloha
září 2022
Zářící Shakti - tantrický výcvik
4. modul - Orgasmicita
prodloužený víkend
23.9. – 25.9.2022
uzavřená skupina
říjen 2022
Jak být skvělým milencem
workshop pro muže
víkend
1.10. – 2.10.2022
7 000 Kč  
1 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Energetický orgasmus
nekonečný zdroj energie
víkend
22.10. – 23.10.2022
3 900 Kč  
800 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Milenka 1 - potěšení lingamu
workshop pro ženy
sobota 29.10.2022
9:30 - 19:00
2 600 Kč  
600 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Tantra pro páry i jednotlivce
pro začátečníky
neděle 30.10.2022
14:30 - 19:00
2 800 Kč  
1 800 Kč  
1 300 Kč  
páry
muži
ženy
listopad 2022
Sobě milenkou
workshop pro ženy
víkend
12.11. – 13.11.2022
3 200 Kč  
800 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Zářící žena 1
zamilovaná do sebe
neděle 27.11.2022
9:30 - 18:00
2 200 Kč  
500 Kč  
na osobu
nevratná záloha
prosinec 2022
Kultivace mužské sexuality
praktický workshop pro muže
víkend
3.12. – 4.12.2022
7 000 Kč  
1 000 Kč  
na osobu
nevratná záloha
Termíny dalších kurzů a workshopů pro rok 2022 budou doplněny! Změna termínů vyhrazena.
Workshopy se uskuteční při nahlášení minimálně 7 lidí předem (není-li uvedeno jinak).