Radka Radha Maňáková

lektorka, koučka a konzultantka v managementu


Díky svým tantrickým učitelům a učitelkám je moje pochopení toho, co je tantra, takové: Tantra je splétání, spřádání nástrojů a metod, které nám skrze tělo umožňují projít ke svému nejpravějšímu já a propojení s širším celkem. Vše, co jako lidé zažíváme, tantra přijímá (nic nevylučuje) a povyšuje potenciál té zkušenosti na cestě naší duše ke svobodě.

Tohle jsem nedávno našla náhodou v časopise horoskopů pro ženy, pod titulkem "Jaký je váš magický dar?". Takže vodnářky = "kněžky zasvěcené bohyni Libertas": hloubi duše víte, že jste součástí nekonečného vesmíru a umíte jeho hvězdnou energii nasměrovat do tohoto světa. Jste nepřekonatelné v provádění kouzel, jež nějakým způsobem osvobozují, například z omezujícího vztahu nebo práce..."

Tenhle dar používám na více frontách – učím management, sebepoznání a tantru. Skvěle se to propojuje. Životaschopnost, úspěch a radost jsou podmíněny opouštěním a čistěním od nefunkčního, sebeaktualizací pro nový den. V každé oblasti našeho života. Ve svém to dělám – pravidelně.


A co ještě?


Radka Radha Maňáková

Na FB i LinkedIN toho najdete dost.

Třeba to, že moje původní povolání bylo: Instruktorka přežití a sebeobrany na Vojenské Akademii v Brně. A ještě předtím jsem chtěla být horským vůdcem a to jsem studovala i ve Skotsku a Finsku. Posledních 16 let vedu šamanský kruh a tahle práce je propojená s cestou tantrickou.
A během těch 16 let jsem vstoupila do jiné životní energie. Ženství se přihlásilo o slovo s neuvěři­telnou naléhavostí.
Napsala jsem knihu "Adam a Eva v práci" a učím lidi ve firmách využívat všechny své dary. V té jedné rovině jsem lektorka, koučka a konzultantka v managementu. Věřím, že když máme dar leadershipu, máme se postavit do čela a pod­porovat proměnu světa.

V další rovině reality provádím sebe i druhé za hranice toho, co jsme dosud zažili. Tam, kde snáze můžeme potkat to, co nás opravdu naplňuje, kam nás vede volání naší duše. Kým jsme ve své podstatě.

Umění života je vpustit čisté vědomí, naši duši, do všech našich aktivit. Zvu vás za hranice toho, co jste dosud zažili.


Radha