Tantra masáž pro muže

Tantra masáž pro muže je specifickou masáží, kde se střídají dynamické a klidné, pomalé doteky. Pracuje se se sexuální energií jiným způsobem, než je muž zvyklý.

Sexuální energie je natolik mocná, že v intimních situacích s partnerkou, nebo při sebepotěšení tryská z těla muže formou ejakulace. Z pohledu tantry však ejakulace znamená ztrátu energie, proto se doporučuje tuto energii využit jinak. Uchovat ji v těle, nechat ji cirkulovat a využít ji vnitřně tam, kde je to potřeba.

Tantra masáž video

V tantra masáži si muž může vyzkoušet, jaké to je nechat si energii rozvést po celém těle, aby došlo k jeho nabití, ne vyybití. Všechny buňky těla se začnou chvět, tělo začne brnět a dostavují se pocity oživení. Mnozí muži můžou poprvé v životě zakusit celotělový orgasmus.

Tantra masáž pro muže nabízí nový pohled, který zároveň muže, pokud to připustí, osvobozuje od naučeného schématu, že jedinou zprávnou volbou je ejakulace. Svoboda nastává tam, kde je možnost výběru. Doporučujeme to vyzkoušet. Reakce jsou překvapivé i pro samotné muže.
Více si přečtěte v našich referencích.

Úkolem masérky při tantra masáži je dopřát klientovi přijetí a citlivě reagovat na signály, které tělo vyzařuje. Pokud dojde během masáže spontánně k ejakulaci i to je v pořádku. Ejakulace se ale nestává záměrem tantra masáže.


Objednejte se a přijďte si vychutnat tantra masáž.
Budete odcházet plni života a jemných vibrací.
Z energie získané při masáži můžete těžit několik dalších dnů.Nabídka tantra masáží a léčivých masáží pro muže:


Termín masáže

Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce.

Přestože masírujeme denně, je nutné se objednat předem, abyste se ujistili, že Vámi zvolený termín je volný. Když se budete objednávat, sdělte nám prosím typ masáže, den a preferovanou hodinu a také jméno, na které bude masáž rezervována. Bližší informace po objednání !

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději ve 19:30.


Objednání masáže:

Masáž si u nás můžete objednat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontaktní údaje), anebo pomocí formuláře uvedeného níže.


Upozornění:  Neposkytujeme erotické služby !!!

E-mail:  
Text zprávy:

Do formuláře prosím nezapomeňte zadat Váš e-mail nebo Vaše telefonní číslo.
Nezadáte-li žádný z těchto údajů, pak neexistuje žádná možnost, jak se s Vámi spojit !