Tantra masáž pro ženy

Podstata ženy je velmi jemná a citlivá. Ve svém životě žena hledá plnou pozornost od muže, přijetí, a taky možnost otevřít se své sexualitě.

Tantra masáž pro ženy je léčivým vstupem do světa ženské sexuality a pracuje se ženskou citlivou podstatou. Je zvláštním prostorem pro naprosté přijetí, bez jakéhokoliv posuzování. Masér nebo masérka věnují ženě plnou pozornost, pomalým dotekem rozpouští napětí a stres a uvolněné tělo postupně otevírají příjemným pocitům, které si mnoho žen ve svém životě nechce z různých důvodů dovolit, anebo to prostě neumí.

Žena může v tantra masáži vstoupit do svého potěšení, které je mimořádně léčivé. Tělo při láskyplném doteku začne vyplavovat hormony jako například oxytocin. Můžou se ale otevřít i emoce, které si žena potřebuje prožít. Prožitek se takto stává nejen léčivým ale i emocionálně silným.

Tantra masáž video

Tantra masáž pro ženy nechává ženskou sexuální energii plynout, nikam ji netlačí, protože plynutí je stav, který jediný je záměrem této masáže. Pro mnohé ženy je to naprosto nová zkušenost. Mohou se cítit bezpečně a zároveň otevřeně, uvolněně. Každá žena je opečovávána s největší citlivostí.

Pokud si zvolíte pro svoji masáž maséra, potom si můžete být jisté, že bude naslouchat Vašemu tělu jako hudebnímu nástroji, který rozehrá natolik, jak si sama určíte. Zvolíte-li si masérku, můžete ji vnímat jako někoho, kdo velmi dobře zná ženské tělo ze své vlastní zkušenosti a dodá Vám potřebné bezpečí, pokud se cítíte nejisté.


Jak řekla jedna z našich klientek: "Každá žena by měla aspoň jednou v životě tantra masáž vyzkoušet, aby otevřela novou dimenzi svého těla".


Objednejte se a dopřejte si tantra masáž.
Zasloužíte si být hýčkána, zasloužíte si zažít pocit naprostého přijetí.Nabídka tantra masáží a léčivých masáží pro ženy:


Termín masáže

Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce.

Přestože masírujeme denně, je nutné se objednat předem, abyste se ujistili, že Vámi zvolený termín je volný. Když se budete objednávat, sdělte nám prosím typ masáže, den a preferovanou hodinu a také jméno, na které bude masáž rezervována. Bližší informace po objednání !

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději ve 19:30.


Objednání masáže:

Masáž si u nás můžete objednat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontaktní údaje), anebo pomocí formuláře uvedeného níže.

E-mail:  
Text zprávy:

Do formuláře prosím nezapomeňte zadat Váš e-mail nebo Vaše telefonní číslo.
Nezadáte-li žádný z těchto údajů, pak neexistuje žádná možnost, jak se s Vámi spojit !